Gruodžio 6-9 d. Arnhem, Nyderlanduose vyko FIM Academy MT-2 trenerių kursai, kuriuose dalyvavo 14 trenerių iš skirtingų pasaulio šalių. Šiuos kursus taip pat su kitais trylika dalyvių išsilaikė ir Vytautas Bučas

Tai didžiulis žingsnis trenerių kvalifikacijos kėlime Lietuvoje, sveikiname Vytautą Bučą keliaujant šiuo profesionaliu keliu.

KNMV organizuojami mokymai bendradarbiaujant su MXGP akademija ir finansuojami FIM, kursai pagerina trenerių žinias ir mokymo įgūdžius, skatina veiksmingą bendravimą su motociklininkais ir jų šeimomis, kad padėtų sukurti pasitikėjimą ir patikimumą.

Be to, programa taip pat padeda atpažinti naujus talentus ir suteikia atletams galimybę po karjeros tobulėti, suteikiant jiems reikiamų įgūdžių ir kvalifikacijos, kad galėtų pradėti trenerių sertifikavimo programas atitinkamose šalyse.

Tarptautinius FIM finansuotus MTC Basic kursus birželio mėnesį Anykščiuose išlaikė keletas lietuvių trenerių: Saulius Stankus, Nerimantas Jucius, Nojus Gasiūnas. Po kursų aukštesnės kvalifikacijos MX-A trenerių sertifikatus gavo Rolandas Jasikonis, Ruslanas Bykovas ir Vytautas Bučas, kurie programą taiko savo treniruotėse ugdant jaunuosius atletus.

Kvalifikuoti treneriai atletams padės ne tik techniškai pasiruošti varžyboms, tačiau pasiruošti ir fiziškai, ir mitybos prasme, ir psichologiškai, remiantis mokslininkų, sportininkų ir kitų patyrusių trenerių atliktais tyrimais ir praktikomis.

Džiaugiamės, kad Lietuvoje turime sertifikuotų trenerių, gilinančių savo žinias ir tarptautiniuose FIM Academy pripažintuose mokymuose.

Jei ieškote trenerio, daugiau apie juos galite sužinoti čia: https://www.lmsf.lt/treneriai/