Licencijos

2024 m. LMSF Nacionalinių metinių ir vienkartinių licencijų registracija vyksta šioje nuorodoje: https://e-lmsf.lt/

(informacija apie vienkartines licencijas žiūrėti žemiau)

 1. Prisijunkite prie www.e-lmsf.lt paskyros. Jei paskyros neturite, registruokitės ir susikurkite savo paskyrą. Viena paskyra skirta vienam asmeniui. Jei licenciją kuriate savo vaikui, paskyros duomenys turėtų būti apie vaiką. Jei ir jūs taip pat ketinate įsigyti licenciją, tuomet susikurkite savo atskirą paskyrą. Vienai paskyrai naudojamas vienas el. paštas, į kurį gausite visą informaciją apie licenciją ir varžybas, į kurias užsiregistravote.
 2. Meniu skiltyje ASMENINĖ INFORMACIJA užpildykite anketą redaguodami savo asmens duomenis.
 • Jei pasikeitė, atnaujinkite savo kontaktinius duomenis.
 • Suveskite naują papildomą informaciją.
 • Patvirtinkite sveikatos deklaraciją. Jei neturite 18 metų, įkelkite pasirašytą tėvų sutikimą. Jei neturime 18 metų ir esate vyresnis nei 50 metų, įkelkite medicininę pažymą formą 068/a.
 • Pasirinkite vieną iš draudimo pasiūlymų.

SVARBU! Atkreipkite dėmesį ar visi anketos skyreliai (Asmeninė informacija, Deklaracija ir pažymos, Draudimas) žali. Nepilnai užpildyti ar neišsaugoti skyreliai bus geltonos spalvos ir su raudonu šauktuku.

 1. Skiltyje LICENCIJOS/UŽSAKYMAI pridėkite naują licenciją: pasirinkite discipliną, klasę, startinį numerį, klubą, kokio tipo licencijos norite (kortelės ar tik elektroninės licencijos). Jei rezervavote startinį numerį, jūs vienintelis galėsite pasirinkti savo numerį. Jei šį sezoną jau rezervavote numerį, startinių numerių sąraše (https://e-lmsf.lt/reserved-numbers) prirašytas jūsų vardas ir pavardė, tuomet nepasirinkite startinio numerio ir licencijos tvirtinimo metu jį priskirsime rankiniu būdu. Jei startinio numerio nerezervavote, pridėdami licenciją galite pasirinkti numerį iš sąrašo.
 2. Kai užsisakysite licenciją, klubo vadovas turės patvirtinti, kad priklausote pasirinktam klubui. Tik patvirtinus galėsite laikyti testą.
 3. Prieš užsakant licenciją, pirmiausia turėsite išspręsti pasirinktos disciplinos testą. Turite išlaikyti testą ne mažiau 75%. Turėsite 5 bandymus. Neišlaikius testo 5 kartus, galėsite užsisakyti licenciją, tačiau jūs gausite kvietimą dalyvauti mokymuose ir pagerinti savo žinias. Testo laiko limito nėra.
 4. Jei klubas mokės už jūsų licenciją, tuomet „Užsakyti licenciją“ ir ją apmokėti turi klubo vadovas per savo paskyrą. Jei ketinate apmokėti pats, tuomet pažymėkite norimą licenciją, pasirinkite pristatymo būdą ir paspauskite „Užsakyti licenciją“.
 5. Jūsų užsakymas atsiras žemiau esančioje lentelėje „Užsakymai“ ir ten galėsite apmokėti už licenciją, draudimą ir pristatymą (jei tokį pasirinkote) per el. bankininkystę arba pavedimu pagal mokėjimo nurodymą. Jei vis dar rašo, kad Mokėjimo nurodymas „Ruošiamas“, perkraukite langą ir jis atsiras.
 6. Po sėkmingo apmokėjimo, laukite, kuomet jūsų licencija bus patvirtinta. Jei užsisakėte fizinę licencijos kortelę, kai ji bus pagaminta, gausite pranešimą el. paštu. E-licenciją galėsite atsisiųsti iškart po patvirtinimo.

SVARBU. Nuo 2022 m. LMSF nacionalines sportininkų licencijas galima įsigyti tik kartu su LMSF draudimu nuo  nelaimingų atsitikimų. Metinio draudimo kaina – nuo 70 eur. Vienkartinio draudimo kaina (įsigijant Perlo terminale) – 12 eur. 

LMSF Nacionalinei licencijai reikalingi dokumentai

 • Informuojame, kad Sportininkui, jaunesniam nei 18 m. privalomas tėvų sutikimas. Jo nepateikus licencijos prašymo registracijos metu, licencija nebus išduota. (Žiūrėti šabloną žemiau)
 • Remiantis Lietuvos Respublikos Sporto Įstatymo V skyriaus 13 straipsniu ir  Motociklų sporto varžybų Lietuvos Respublikos teritorijoje organizavimo taisyklių 8 punktu, visi nepilnamečiai ir vyresni nei 50 m. sportininkai, visi nepilnamečiai sportininkai, norintys įsigytį LMSF licenciją privalo pateikti medicinos pažymą (Forma 068a). Visiems kitiems sportininkams rekomenduojame pasitikrinti sveikatą. Nepateikus medicininės pažymos sportininkas privalo pasirašyti deklaraciją, kad yra supažindintas su Sporto įstatymo V skyriaus 14 straipsnio 1 punktu ir prisiima atsakomybę už sveikatos būklę dalyvaujant LMSF renginiuose. Sveikatos deklaraciją
 • LMSF Nacionalinei licencijai reikia sportininko dokumentinės/profilio nuotraukos (jpg), kurią pridėsite e-lmsf.lt paskyroje. Nuotraukoje negalima būti su nuo saulės akiniais, kepure, šalmu ar kitais atributais, uždengiančiais veidą. 

LMSF Tarybos patvirtintą licencijos ir draudimo mokestį, pagal pateiktą mokėjimo pranešimą pervesti į LMSF sąskaitą Nr.: LT05 7300 0101 2926 5561 nurodant mokėjimo paskirtyje užsakymo numerį.

LMSF leidimas startuoti varžybose kitose šalyse

Sportininkų leidimai startuoti (angl. Start Permission) išduodami tik tiems sportininkams, kurie turi LMSF licenciją su galiojančiu tinkamu draudimu varžybų šalyje ir tik toms varžyboms, kurios yra oficialiai įtrauktos į FIM nacionalinių federacijų kalendorių, FIM Europos kalendorių ar FIM kalendorių, ir pagal tų varžybų nuostatus.

Dėl Start Permission išrašymo rašyti el. paštu rusne@lmsf.lt nurodant varžybų datą, pavadinimą ir vietą.

LMSF paleidimo raštas turėti kitos šalies licenciją

Sportininkų paleidimo raštus (angl. Rider Release) išduoti kitose šalyse gyvenantiems lietuviams, pateikiant gyvenamosios deklaruojamos vietos ar kitus tai įrodančius dokumentus. Lietuvoje gyvenantiems sportininkams paleidimo raštus išduoti tik turint LMSF metinę licenciją.

Dėl Rider Release išrašymo rašyti el. paštu rusne@lmsf.lt nurodant kitos šalies (kurioje norite išsiimti licenciją) pavadinimą ir klubo pavadinimą.

Vienkartinės licencijos

(vienos dienos licencija varžyboms)

LMSF vienkartinių licencijų registracija vyksta šioje nuorodoje: https://e-lmsf.lt/

 • Pirmiausia susitvarkykite savo sportinį draudimą ir gaukite draudimo polisą. Vienai dienai apsidrausti galite bet kuriame Perlo terminale, draudimo kaina vienai dienai 12 Eur.
 • Užsiregistruokite į varžybas per e-lmsf.lt sistemą.
 • Užsiregistravus į varžybas ir gavus draudimo polisą/Perlo terminalo draudimo rožinį lapelį, vienkartinės licencijos užsakymą galite susitvarkyti ir apmokėti per www.e-lmsf.lt prie meniu skilties „Varžybų/treniruočių registracijos“ ir prie varžybų, kuriose jums reikės vienkartinės licencijos paspaudę „Užsakyti vienkartinę licenciją“.
 • Užsisakius vienkartinę licenciją, nepamirškite jos apmokėti prie meniu skilties „Varžybų/treniruočių registracijos“ lentelėje „Užsakymai“. Jei viską pildote per telefoną, išsiskleiskite lentelę su pliusu, kad matytumėte mygtuką „Apmokėti“.
 • Jūsų LMSF vienkartinės licencijos užsakymą tikrins varžybų sekretorė uždarius išankstinę registraciją. Jei visa informacija bus tinkama, tuomet varžybų dieną nereikės nieko papildomai pateikti ar mokėti.

LMSF vienkartinę licenciją taip pat galima nusipirkti ir varžybų dieną sekretoriate pateikiant reikiamus dokumentus.

Reikalingi dokumentai (pateikti sekretoriate varžybų dieną):

 • Draudimo polisas, skirtas dalyvauti motosporto varžybose ir treniruotėse (specialus prierašas draudimo polise), ne mažesnei nei 3000 Eur draudiminei sumai. Draudžiama rizika: mirtis dėl nelaimingo atsitikimo, neįgalumas dėl nelaimingo atsitikimo, traumos dėl nelaimingo atsitikimo. Vienkartinio draudimo kaina – 12 eur.
 • Užpildytas vienkartinės licencijos prašymas. (Žiūrėti šabloną žemiau)
 • Asmens dokumentas.
 • Informuojame, kad Sportininkui, jaunesniam nei 18 m. privalomas tėvų sutikimas (Žiūrėti šabloną aukščiau). Jo nepateikus licencijos prašymo registracijos metu, licencija nebus išduota.
 • Remiantis Lietuvos Respublikos Sporto Įstatymo V skyriaus 13 straipsniu ir  Motociklų sporto varžybų Lietuvos Respublikos teritorijoje organizavimo taisyklių 8 punktu, visi nepilnamečiai ir vyresni nei 50 m. sportininkai, visi nepilnamečiai sportininkai, norintys įsigytį LMSF licenciją privalo pateikti medicinos pažymą (Forma 068a). Visiems kitiems sportininkams rekomenduojame pasitikrinti sveikatą. Nepateikus medicininės pažymos sportininkas privalo pasirašyti deklaraciją, kad yra supažindintas su Sporto įstatymo V skyriaus 14 straipsnio 1 punktu ir prisiima atsakomybę už sveikatos būklę dalyvaujant LMSF renginiuose. (Žiūrėti sveikatos deklaracijos šabloną žemiau.