KO JUMS REIKIA VARŽYBOMS LIETUVOJE?

 • LMSF metinės licencijos arba LMSF vienkartinės licencijos + sportinio draudimo ne mažesnio nei už 3000 Eur draudiminę sumą su įtraukta sąlyga dalyvauti motosporto treniruotėse ir varžybose. LMSF metinę ir vienkartinę licenciją galite įsigyti www.e-lmsf.lt susikūrę savo asmeninę paskyrą. 
 • Užsiregistruoti į varžybas. Į visas varžybas vykdoma išankstinė registracija, kuri yra uždaroma likus kelioms dienoms iki varžybų. Išankstinė registracija daugeliui varžybų vykdoma www.e-lmsf.lt. Įprastai su išankstine registracija, startinis mokestis yra mažesnis ir registracija varžybų dieną įvyksta greičiau bei sklandžiau. Taip pat yra galimybė užsiregistruoti į varžybas ir varžybų dieną sekretoriate pateikiant asmens dokumentą, LMSF metinę licenciją arba LMSF vienkartinę licenciją, draudimo polisą ir užpildžius LMSF vienkartinės licencijos prašymą.

REGISTRUOTIS Į VARŽYBAS

 1. Prisijunkite prie www.e-lmsf.lt paskyros. Jei paskyros neturite, registruokitės ir susikurkite savo paskyrą. Viena paskyra skirta vienam asmeniui. Jei licenciją kuriate savo vaikui, paskyros duomenys turėtų būti apie vaiką. Jei ir jūs taip pat ketinate įsigyti licenciją, tuomet susikurkite savo atskirą paskyrą.
 2. Užpildykite anketą redaguodami savo asmens duomenis.
  • Jei pasikeitė, atnaujinkite savo kontaktinius duomenis.
  • Suveskite naują papildomą informaciją.
 3. Meniu skiltyje pasirinkite „Varžybų / treniruočių registracijos“.
 4. Lentelėje pasirinkite norimas varžybas ir spauskite Registruotis.
 5. Suveskite informaciją. Jei klubui nepriklausote, pasirinkite klubą „Individualiai“.
 6. Jei neturite LMSF metinės licencijos, pasirinkite „Vienkartinė licencija“. Jei užsisakėte metinę licenciją, tačiau dar neturite licencijos numerio, įveskite licencijos užsakymo numerį, kuris prasideda „LIC“. Licencijos numeris prasideda „LMSF“. 
 7. Įrašius startinį numerį, būtinai paspauskite išsiskleidusiame sąraše startinį numerį mėlyname fone. Kitu atveju bus priskirtas neteisingas startinis numeris.
 8. Nurodę teisingus kontaktinius duomenis, prieš varžybas gausite el. paštu patvirtinimo laišką su patvirtinu (arba siūlomu pakeisti) startiniu numeriu.
 9. Užsiregistravus į varžybas, iškart automatiškai susiformuos galimybė apmokėti startinį mokestį per el. bankininkystę (mėlynas mygtukas apačioje). Jei apmokėjimą norėsite atlikti vėliau, apmokėjimą galite atlikti meniu punkte „Varžybų/treniruočių registracijos“ prie lentelės „Varžybų/treniruočių registracijos“ sąraše suradus norimas varžybas ir paspaudus mygtuką „Apmokėti“. Jei pildote registraciją per telefoną, išsiskleiskite pilną lentelę paspaudę ant pliuso.
 10. Jei jums reikės vienkartinės licencijos:
  • pirmiausia susitvarkykite savo sportinį draudimą ir gaukite draudimo polisą. Vienai dienai apsidrausti galite bet kuriame Perlo terminale, draudimo kaina vienai dienai 12 Eur.
  • Užsiregistravus į varžybas ir gavus draudimo polisą/Perlo terminalo draudimo rožinį lapelį, vienkartinės licencijos užsakymą galite susitvarkyti ir apmokėti taip pat per www.e-lmsf.lt prie meniu skilties „Varžybų/treniruočių registracijos“ ir prie varžybų, kuriose jums reikės vienkartinės licencijos paspaudę „Užsakyti vienkartinę licenciją“.
  • Užsisakius vienkartinę licenciją, nepamirškite jos apmokėti prie meniu skilties „Varžybų/treniruočių registracijos“ lentelėje „Užsakymai“. Jei viską pildote per telefoną, išsiskleiskite lentelę su pliusu, kad matytumėte mygtuką „Apmokėti“.

 

KO JUMS REIKIA VARŽYBOMS KITOSE ŠALYSE?

 • LMSF metinės licencijos arba LMSF vienkartinės licencijos + sportinio draudimo
 • LMSF leidimo startuoti rašto (Start Permission). Dėl jo rašyti el. paštu rusne@lmsf.lt nurodant varžybų datą, pavadinima ir vietą. Sportininkų leidimus startuoti (angl. Start Permission) išduodami tik tiems sportininkams, kurie turi LMSF licenciją su galiojančiu tinkamu draudimu varžybų šalyje ir tik toms varžyboms, kurios yra oficialiai įtrauktos į FIM nacionalinių federacijų kalendorių, FIM Europos kalendorių ar FIM kalendorių, ir pagal tų varžybų nuostatus.