10 PRASMINGOS KELIONĖS VALANDŲ. STARTAS IŠ BET KURIOS LIETUVOS VIETOS, FINIŠAS KAUNO MIESTE. BET KOKIAIS MOTOCIKLAIS. BET KOKIAIS KELIAIS. KIEKVIENA KOMANDA ATRANDA SAVO MARŠRUTĄ PER 30+ KULTŪROS PAVELDO IR ISTORIJOS OBJEKTUS.

BENDRA INFO
Trumpai: 
Istorinis, intelektualus mototuristinis ralis, kurio metu dalyviai važiuoja motociklais po Lietuvą, aplanko ir pažįsta įdomias Lietuvos vietoves, susitinka ir bendrauja su lankomų vietų bendruomenėmis ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Užduotys yra susijusios su Lietuvos istorija, architektūra, etnografiniu paveldu ir leidžia ralio dalyviams, vietiniams ir šalies svečiams, geriau pažinti Lietuvą bei nuotaikingai praleisti laiką. Komanda, surinkusi daugiausiai taškų, laimi.
Data: 2022-08-20
Starto ir finišo vieta:
Startas: 
Bet kuri Lietuvos vieta / anywhere, visoje Lietuvoje
Finišas: Kaunas, Rotušės aikštė
Tema: Derinama
Laiko norma: 10 val.
Planuojamas komandų/dalyvių skaičius: 150 / ~750.
Misija: Intelektualus keliavimas po Lietuvą.

FORMATAS
Bendra

Esmė

Saugumas

PROGRAMA (PRELIMINARI)
09:00  STARTAS IŠ BET KURIOS LIETUVOS VIETOS. Komandos gauna užduotis, planuoja maršrutus ir ledžiasi į kelionę
09:00 – 19:00  VAŽIAVIMAS PER OBJEKTUS. Komandos lankosi pasirinktuose objektuose, atlieka užduotis.
19:00  FINIŠAVIMAS. Komandų finišas. Atžymimas finišo laikas. Komandos saugiai prisiparkuoja
19:00 – 20:00  REZULTATŲ SURINKIMAS. Komandos atiduoda užduočių lapus. Dalyviai ilsisi, dalijasi kelionės įspūdžiais, ilsisi, atsiima diplomus ir suvenyrus.
20:00  DALYVIŲ DEKLARUOTŲ REZULTATŲ PASKELBIMAS. Paskelbiami dalyvių deklaruoti rezultatai. Dalyviai gali užduoti klausimus teisėjams. Visi padaro bendrą nuotrauką.
20:30  OFICIALIOS DALIES PABAIGA. Iki kitų kartų! Komandos skirstosi. Dėl kempingo informacijos žiūrėti skiltį ‘Kempingas ir apgyvendinimas

Registracija ir daugiau informacijos apie renginį čia