Šiais metais Latvijos motociklų sporto federacija po kelerių metų pertraukos grąžina MX Ladies Class į Latvijos čempionatą su atskiromis varžybomis, kurios žada įdomias kovas ne tik tarp Latvijos, bet ir tarp pirmaujančių Baltijos šalių sportininkių.
Projekto tikslas – suteikti merginoms tokią pat galimybę konkuruoti savoje klasėje kaip vyrai konkuruoja, bei suteikti galimybę įgyti reikiamos patirties pasiruošti tarptautinėms varžyboms.
Projektas apima visiškai nemokamas treniruotes ir trasą su treneriu Kārlis Sabulis, taip pat merginos bus pakviestos važiuoti čempionato trasa su treneriu prieš kiekvieną čempionato etapą. Merginos taip pat bus paskatintos už savo dalyvavimus čempionato etapuose. Taip pat viso projekto metu vyks įvairios rinkodarinės veiklos, pavyzdžiui, trumpametražiai filmai nuo pirmo turo iki paskutinio, kuris vadinsis „Road to dream come true. Road to the title of Latvian Champion”.

Tai labai didelis projektas, bet kad jis pavyktų, kviečiame kiekvieną merginą nuo 13 metų dalyvauti šiame unikaliame projekte. Paskutinį kartą toks projektas buvo rengtas 2015 m., kuris buvo labai sėkmingas. Tik kartu galime parodyti, kad merginos yra tokios pat lygios kaip ir berniukai.
Registruotis: Egija@lamsf.lv

Latvijos čempionato datos:
Balandžio 30 d. Aizputė
Birželio 18 d. Dobelė
Liepos 2 d. Aloja
Liepos 29-30 d. Ape
Rugpjūčio 20 d. Stelpe (TBA iki birželio 1 d.)
Rugsėjo 3 d. Madona
Rugsėjo 17 d. Cesis