2022 m. pradžioje LMSF pradėjo įgyvendinti projektą patogios skaitmeninės sistemos sukūrimui LMSF nariams ir sportininkams. Naujos sistemos tikslas – greitesniu, patogesniu būdu užsisakyti LMSF metines licencijas, užsiregistruoti į varžybas, stebėti savo rezultatus bei sumažinti administracinio darbo laiko kaštų ir klaidų.

Nauja sistema veikia nuorodoje www.e-lmsf.lt, kurioje sportininkai gali užsisakyti metines LMSF licencijas, peržiūrėti rezervuotus numerius, užsiregistruoti į varžybas, stebėti rezultatus. LMSF nariai (klubai) gali tvirtinti klubui priklausančius sportininkus, jiems užsakyti licencijas. Šioje sistemoje LMSF teisėjai taip pat galės laikyti teisėjų kursų testus, savanoriai – bendrųjų taisyklių ir tvarkos testus.

E-lmsf.lt sistema veikia asmeninių paskyrų principu, dėl to LMSF administracija yra užtikrinta dėl užsiregistravusių žmonių autentiškumo, jų asmens duomenų saugumo. Administracijai patogu patikrinti trūkstamus sportininkų dokumentus, gali greitai pamatyti mokėjimus ir patvirtinti užsakytas licencijas. Taip pat sistema pateikia statistinę informaciją, kuri naudinga teikiant ataskaitas Statistiko departamentui, FIM, Lietuvos sporto ministerijai ir kitoms institucijoms.

Programinė įranga supaprastina registraciją į varžybas, apmokėjimą už licencijas, statistikos vedimą ir padeda išvengti klaidų. Renginių organizatoriai, prisijungę prie savo paskyros, gauna visą naudingą informaciją apie varžybų organizavimą, reikalavimus, teisėjus, trenerius, sportininkus ir savanorius.

Įvesta reitingavimo sistema, kuri padeda paskatinti sportininkus siekti geresnių rezultatų. Reitingo viršuje esantys sportininkai gauna premijas ir kitus paskatinimus. Tai skatina sportininkus dalyvauti varžybose, kurios yra įtrauktos į LMSF, FIM kalendorius. 

Viena vieninga programinė įranga visoms motociklų sporto disciplinoms leidžia aiškiai ir lengvai užsiregistruoti tiems sportininkams, kurie nori dalyvauti kitose motociklų sporto šakų varžybose. Naudodami šią sistemą skaidriau ir lengviau atrenkame kandidatus į Lietuvos motociklų sporto rinktines.