MXGP Academy Lietuvoje!

Birželio 15 d. Anykščiuose vyko MXGP Academy MT Basic mokymai treneriams, kuriuose dalyvavo ir gavo tarptautinio lygio motokroso trenerių sertifikatus: Rolandas Jasikonis, Ruslanas Bykovas, Saulius Stankus, Nojus Gasiūnas, Nerimantas Jucius. Sveikiname įveikus kursus!

Birželio 16 d. vyko teorinių ir praktinių užduočių MTC (Motocross Training Club) MX-A kategorijos mokymai treneriams, kuriuose dalyvavo Vytautas Bučas, Rolandas Jasikonis ir Ruslanas Bykovas.

Birželio 17 d. MTC programos treneriai mokymų medžiagą pritaikė MXGP Academy treniruotėse su 65cc ir 85cc sportininkais Mickūnų MX parke. Dalyviai įgijo MX-A kategorijos sertifikatus, išmoko taisyklingai ir net žaidimo forma atlikti apšilimą, tobulino savo techninius įgūdžius, kurie padės pagerinti rezultatus varžybose.

Treniruojant vaikus labai svarbi komunikacija yra su tėvais, tėvų komunikacija su savo vaikais bei palaikymas. Dėl to sportininkų tėvai taip pat stebėjo vaikų treniruotes bei dalyvavo MXGP Academy tėvų komunikacijos mokymuose, kuriuose išmoko verbalinių ir neverbalinių pratimų, kaip padėti savo vaikams, juos motyvuoti, sukurti savo sezono planą bei palaikyti laukimo zonoje prieš startą.

MTC programoje dalyvaujantys treneriai sužinojo ne tik apie sportininkų treniravimo pagrindus pagal treniruojamų vaikų amžių bei galimybes, išbandytas praktikas, techninius pratimus taip pat įgijo žinių apie mitybą, komunikaciją su sportininkų tėvais bei išmoko tarptautinės sportininkų vertinimo programos pagrindų, kurią taikys MTC treniruočių metu su sportininkais.

Sveikiname Vytautą Bučą, Rolandą Jasikonį ir Ruslaną Bykovą tapus MXGP Academy sertifikuotais treneriais ir linkime sėkmės toliau dirbant su programa!

Dėkojame FIM už galimybę surengti MXGP Academy Lietuvoje bei didžiausia padėka MXGP Academy instruktoriams Martin van Genderen ir Jan Postema, kurie dalinosi sukauptomis ne tik teorinėmis žiniomis ir praktika, bet ir kantriai padėjo bei atsakinėjo į klausimus. Bedankt!