2023 m. FIM Generalinė asamblėja įvyko 2023 m. gruodžio 1 d. Liverpulyje (Didžioji Britanija), dalyvaujant 70 nacionalinių federacijų (FMN), per visą savaitę trukusių susitikimų, įskaitant FIM tarybos narių posėdį, žemyninių federacijų (CONU) posėdį, Tarptautinio motociklizmo fondo (IFM) valdybos posėdis, taip pat 2023 m. FIM apdovanojimus, apdovanojimų ceremoniją, skirtą 2023 m. FIM pasaulio čempionams ir trofėjų laimėtojams paminėti.

Nacionalinių federacijų delegatams, dalyvaujantiems 2023 m. FIM Generalinėje Asamblėjoje, buvo pateiktos šios temos:

FIM prezidento pranešimas: Pristatyta pagrindinių 2023 m. sportinių ir ne tik sporto veiklų apžvalga. Ta proga buvo pasirašyta sutartis su „SportUP“ – nauju FIM SuperEnduro pasaulio čempionato rėmėju 2025–2034 m. Prezidentas pabrėžė gerą FIM finansinę padėtį ir priminė FMN ir CONU suteiktą pagalbą. Buvo įkurtas FIM/FIA jungtinis komitetas, kurio tikslas – sustiprinti abiejų organizacijų bendradarbiavimą bendro intereso klausimais. FIM ir FIA prezidentai pasirašė chartiją prieš įžeidinėjimus internete ir neapykantą kurstančią kalbą. Paskelbtos iniciatyvos 2024 metais paminėti FIM 120-metį, tarp kurių bus pradėtos Tarpžemyninės žaidynės; pristatytas naujas FIM logotipas ir prekės ženklo identitetas; 1904–2024 m. Federacijos svarbiausių įvykių redagavimas; naujos FIM būstinės inauguracija; naujas svetingumo padalinys; Motociklų sporto muziejaus sukūrimas ir naujos FIM uniformos.

Finansai: Generalinė asamblėja patvirtino 2022 metų finansinę atskaitomybę ir 2024 metų biudžetą.

Situacija Ukrainoje: FIM laikėsi savo pozicijos ir rekomendacijų FMN ir CONU dėl Rusijos invazijos į Ukrainą. FIM ir toliau atidžiai vertina situaciją, atsižvelgdama į motociklų sporto specifiką ir reiškia užuojautą bei solidarumą su visais kenčiančiais.

Naujos federacijos narės: buvo patvirtintos Albanijos (ALMF), Armėnijos (NMFA) ir Nigerijos (ATCN) federacijos kaip FIM narės, taip pat Alžyro federacijos (FASM) atšaukimas, todėl bendras nacionalinių federacijų skaičius išaugo iki 121.
Tarptautinių teisėjų sąrašas (LJI): patvirtintas Vered DESHE paskyrimas LJI nare.

Kodeksų ir nuostatų pakeitimai: Generalinė asamblėja pritarė įstatų ir nuostatų, taip pat Sporto kodekso pataisoms, įskaitant pasiūlymus dėl naujo kalendoriaus ir licencijų mokesčių.

2024 m. FIM Generalinė asamblėja ir FIM apdovanojimai: Maljorkos Palmos (Ispanija) kandidatūra buvo patvirtinta organizuoti 2024 m. FIM Generalinei asamblėjai ir FIM apdovanojimams gruodžio 6-7 d.

2024 m. komisijų konferencija. Konferencija vyks Lione (Prancūzija), plenarinė sesija vyks vasario 17 d., komisijų posėdžiai vasario 18 d.

Tarptautinis motociklizmo fondas (IFM): buvo pateikta 2023 m. veiklos pažangos ataskaita. 2022 m. audituotą finansinę atskaitomybę ir valdymo ataskaitą patvirtino Fondo valdyba bei Šveicarijos fondų priežiūros institucija.

Be to, CONU pirmininkai, valdybos komitetai, darbo grupės, Komisijos direktoriai ir administracijos departamentai pristatė atitinkamas pažangos ataskaitas.

Išskirtiniai: FIM pagerbė FIM Speedway pasaulio čempioną 1955 ir 1962 m. Peter CRAVEN iš Liverpulio, kuris mirė lenktyniaudamas būdamas 29 metų amžiaus. Generalinė asamblėja patvirtino tris garbės narius:
• Jørgen BITSCH (DMU), FIM garbės valdybos narys – po mirties
• Ponas Jesus PLAZA FREYER (RFME), CTR garbės narys – po mirties
• John PINEO (CMA), CTL garbės narys

2023 m. FIM Touring World Challenge buvo apdovanotas Moto Clube do Porto (FMP) klubų kategorijoje ir José FONSECA (POR) motociklininkų kategorijoje. FIM šeimos trofėjus buvo suteiktas Norvegijos automobilių sporto federacijai (NMF) už projektą „Testavimas ir tobulinimas per protinius parametrus elitiniame motosporte“.

FMN jubiliejai: buvo pasveikinta dvylika federacijų: 10 metų Botsvanai (BMS) ir Gruzijai (GNMF); 20 metų Graikijai (AMOTOE), Mauritanijai (FMSM) ir Türkiye (TMF); 30 metų Hondūrui (FEHMOTO) ir Slovakijai (SMF); 50 metų Dominikos Respublikai (FDM) ir Indijai (FMSCI); 100 metų Ispanijai (RFME); 110 metų Prancūzijai (FFM) ir 120 metų Didžiajai Britanijai (ACU).