Mototourism Sprint 2024 su MOTO GUZZI

Kartu su Kultūros paveldo departamentu, Nacionaline M. Mažvydo biblioteka, Kaišiadorių savivaldybe ir vienu seniausių pasaulio motociklų gamintoju MOTO GUZZI ir kitais partneriais kviečiame registruotis į MOTOTOURISM SPRINT 2024 su MOTO GUZZI.
Planuojama data: 2024 06 08.
Registracija jau veikia čia https://www.mototourism-rally.lt/mts2024/
Startas VILNIUS, Nacionalinė M. Mažvydo biblioteka
Finišas: KAIŠIADORYS (Lietuvos kultūros sostine 2024), centre
Šiais metais jau 14-ą (bet jeigu skaičiuoti visus mototurizmo ralius, tai net 28-ą!) kartą bursimės į tradicinę, bet neeilinę šventę.
Kuo ji neeilinė? Žemiau:

DĖL KO KELIAUSIME

Šiemet ralio maršrute paliesime šias svarbiausias Lietuvai temas:
20 metų narystės Europos Sąjungoje ir NATO jubiliejus. Nereikia jokių žodžių, kad suprasti, ypač šiais laikais, kaip džiugu ir gyvybiškai svarbu, kad Lietuva prieš 20 metų priėmė sprendimą įstoti į šias organizacijas. Planuose susipažinti su objektais, gal viešais, o gal net ir pramonės, prie kurių sėkmės prisidėjo Europos Sąjungos parama. Taip pat bus objektai karine ir krašto gynybos tema.
– Kaišiadorys – Lietuvos kultūros sostinė 2024. Kaip kultūriniam renginiui, be Vilniaus šiemet mūsų antroji sostinė yra Kaišiadorys. Per 28 ralius Kaišiadorių kraštas ne kartą svetingai priėmė dalyvius. Šiemet ne tik dar labiau patirsime Kaišiadorių krašto istorija ir svetingumą. Šiemet Kaišiadorys lauks dalyvių iškilmingai finišuojant pačiame Kaišiadorių centre. Tai ir padarysime.
– Paliesime ir kitas temas, pvz., Dainų Šventės 100-mečio jubiliejų (gal padainuosime?). O kas yra BIBLIOBUSAS, galite googl’inti jau dabar.

MOTO GUZZI

Atskirai norėtume pasidžiaugti, kad šiemet mums teko garbė būti kartu su vienu seniausių Italijos, Europos ir net pasaulio motociklų gamintoju – MOTO GUZZI. Šis gamintojas švenčia savo 103-metį. Sutinkame, tai nėra dažnai sutinkamas motociklas Lietuvoje, bet tai tik įdomiau. Buvo laikai, tai buvo didžiausias Italijos motociklų gamintojas. Šlovingą istoriją ir tradicijas MOTO GUZZI tęsia ir dabar. O istorijos, ypač motociklinės, mums patinka.

DAR DAUGIAU APIE ISTORIJĄ

Apie 28-ių mototurizmo ralių istoriją ir komandas, kurios juose dalyvavo. Dar žiemą po truputį susisteminome ralio archyvus. Šiame puslapyje galite matyti visas, kada nors nuo 2011 metų dalyvavusias komandas https://www.mototourism-rally.lt/komandu-reitingas/
Komandos surūšiuotos pagal tam tikrą mūsų sukurtą reitingavimo sistemą, kuri atsižvelgia į komandos dalyvavimo istoriją ir jos pasiekimus. Net jeigu Jūsų komanda kurį laiką nebedalyvauja, mes Jūsų kelionių nepamiršome ir laukiame sugrįžtant, kad tęstumėte savo istoriją.

PRAKTINĖ DALIS


Formoje bet kuriuo atveju rinkitės „Užregistruoti naują komandą”, o formos viduje galite paspausti mygtuką „Įkelti”, kad įkeltumėte duomenis iš ankstesnių dalyvavimų.

Data

Bir 08 2024
Expired!

Laikas

7:00 - 22:00

Vietovė

Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo biblioteka
Lietuvos Nacionalinė M. Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, Vilnius 01109

Organizatorius

VŠĮ „Motobaltija“
Telefono numeris
+37061103161
Email
info@mototourism-rally.lt
Internetinis puslapis
https://www.mototourism-rally.lt/mts2023/
QR Code
lt_LTLithuanian