Kauno ir Vilniaus regionų motociklininkų sezono atidarymas

LMSF mototurizmo komisija kviečia visus LMSF narius dalyvauti 2024 m. Motociklistų sezono atidarymo šventėse Vilniuje ir Kaune.

Motociklų sezono atidarymai skaičiuoja jau 33 metų tradiciją. Tai renginys, kurio metu susirenka motociklininkai po žiemos pertraukos ir oficialiai atidaro moto sezoną. Renginiai skirti motociklininkams suvažiuoti, vairuotojams pabendrauti tarpusavyje, miestų gyventojams ir svečiams apžiūrėti motociklus, pabendrauti su jų vairuotojais, sportininkais,  moto turistais. Todėl kviečiame visus LMSF narius aktyviai dalyvauti atidarymo šventėse. Tai puiki proga pristatyti LMSF bei savo sporto klubą, parodyti savo techniką, sportininkams pabendrauti su smalsuoliais, pakviesti juos į sportines varžybas ar į treniruotes.

Šiais metais moto atidarymas Kaune organizuojamas dviejų didžiausių motociklų bendruomenių, tai „Lietuvos baikerių kongreso“ ir Lietuvos Motociklų sporto federacijos (LMSF), už renginio organizavimą atsakingas Baikerių klubas Forever Free MCC.

Atidarymo metu bus pristatyta moto bendruomenė, kuri susideda ne tik iš mieste burbiančių motociklų, bet ir motosporto atstovų, moto turistų, moto verslo atstovų, moto muziejų bei įvairių moto susivienijimų. Renginio metu planuojami trumpi informaciniai pranešimai, sveikinimo žodžiai, gyva muzika, DJ. Susirinkimo vietoje galėsite pamatyti baikerių klubus, taip pat svečius atvykusius iš kaimyninių šalių. Ketina dalyvauti moto sporto klubų atstovai, enduro, motokroso, plento žiedo ir kitų disciplinų klubai. Naujienas demonstruos motociklų pardavėjai, moto prekių parduotuvės. Besidomintiems istorija, bus suteikta informacija apie regione esančius moto muziejus.

LMSF nariams dalyvavimas nemokamas.

KAUNO REGIONAS: Renginio data: 2024 m. gegužės mėn. 4 d. nuo 10  iki 13 val. Renginio vieta: Kauno rotušės aikštė.

VILNIAUS REGIONAS: Renginio data: 2024 m. gegužės mėn. 4 d. nuo 13  iki 16 val. Renginio vieta: Upės g. Vilnius.

(nurodytos renginio valandos, pasiruošti klubų palapines reikės iki renginio pradžios. Išsimontuoti po renginio pabaigos. Smulkesnė info bus pateikta pareiškusiems prašymą dalyvauti. Prašome nurodyti miestą, kuriame norėsite dalyvauti.)

Visi norintys dalyvauti prašome rašyti el. laišką mototurizmas@lmsf.lt. Tel. pasiteirauti +37068694949. Atsakingas asmuo: Mototurizmo komisijos pirmininkas Linas Pečiukaitis +37068694949.

Data

Geg 04 2024
Expired!

Laikas

10:00 - 16:00

Vietovė

Kauno Rotušės Aikštė
Rotušės a. 15, Kaunas
Forever Free MCC

Organizatorius

Forever Free MCC
Email
mccforeverfree@gmail.com
QR Code
lt_LTLithuanian