Rugsėjo 4-5 d. Estijoje vyks Baltijos Plento Žiedo čempionato etapas ir Lietuvos Liqui Moly Plento Žiedinių Lenktynių Čempionato V/VI etapai

2021 m. Liqui Moly Lietuvos Plento žiedinių lenktynių Čempionato nuostatai

Priedas Nr. 1 2021 m. Lietuvos Plento žiedinių lenktynių Čempionato Techniniai ir Saugos reikalavimai

Priedas Nr. 2 Taškų skyrimo 2021 m. Lietuvos Plento žiedinių lenktynių Čempionato etape lentelė

2021 m. Baltijos šalių ir Lietuvos Liqui Moly Plento žiedinių lenktynių Čempionato etapo papildomi varžybų nuostatai

Lietuvos čempionato įskaitą rasite LMSF svetainėje čia
Baltijos čempionato įskaitą rasite čia

Daugiau informacijos čia.

Dėmesio! Svarbi informacija Lietuvos moto žiedo čempionato ir Lietuvos Street taurės dalyviams, kurie vyksta į rugsėjo 4-5 d. etapą Estijoje.

Visi į trasos teritoriją norintys patekti sportininkai ir jų komandos nariai privalės pateikti pasiskiepijimą ar persirgimą covid-19 patvirtinantį sertifikatą, arba neigiamą PCR ar antigenų testą.

Visi keliaujantys per Latviją ne ankščiau kaip 48 valandos iki įvažiavimo į Latviją turės užpildyti formą svetainėje https://covidpass.lv/en/

Visi keliaujantys į Estiją turės užpildyti formą puslapyje  https://iseteenindus.terviseamet.ee/ Ši forma gali būti užpildyta ne ankščiau kaip trys dienos iki įvažiuosite į Estiją.

Paskiepijusiems ar persirgimą galintiems patvirtinti asmenims testų nereikia. Jiems taip pat nereikės izoliuotis Estijoje. Kiti asmenys turi turėti neigiamą PGR arba antigenų testą. Jie taip pat turės izoliuotis Estijoje po atvykimo. Izoliacijos terminas gali būti sutrumpintas atlikus antrą testą Estijoje, tačiau tarp pirmo ir antro testo turi būti praėjusios bent 6 dienos. Vykstant į Estiją vienai dienai izoliuotis nereikės. Tai reiškia, kad šalies teritoriją turėsite palikti per 24 val. po įvažiavimo. 

PGR testas turi būti atliktas ne ankščiau kaip 72 val. iki įvažiavimo į Latviją ir Estiją.

Antigenų testas turi būti atliktas ne ankščiau kaip 48 val. iki įvažiavimo į Latviją ar Estiją.