Plento žiedas

Naujienos

Kviečiame spalio 25 d. į LMSF plento žiedo komisijos atvirą susirinkimą

Spalio 25 dieną 18 valandą vyks nuotolinis atviras plento žiedo komisijos susirinkimas. Į šį susirinkimą kviečiami visi sportininkai, klubai ir jų atstovai bei suinteresuoti asmenys.

Preliminari susirinkimo dienotvarkė:

Rugsėjo 13 d. skubos tvarka vyks LMSF Plento žiedo komisijos posėdis. Darbotvarkė

Dienotvarkė:

1. Posėdžio sekretoriaus rinkimai.
2. Lietuvos motožiedo čempionato kalendoriaus pakeitimai, susiję su etapu Lenkijoje.

Svarstomi klausimai:

1. Posėdžio sekretoriaus rinkimai

Rugsėjo 25-26 d. Poznanėje vyks Liqui Moly Lietuvos čempionato VI ir VII etapai - paskutiniai etapai

Paskutiniai du Liqui Moly Lietuvos čempionato etapai įvyks rugsėjo 25-26 dienomis Poznanėje. Atkreipiame dėmėsį, kad paskutinio etapo metu, t.y. sekamdienio varžybų, gauti taškai yra dauginami iš 1,5 koeficiento.

Informuojame, kad planuotos Lietuvos Street taurės varžybos rugpjūčio 8 d. Bikernieki trasoje Latvijoje nevyks. Šią dieną vyks tik Track Day be varžybų.

Informuojame, kad planuotos Lietuvos Street taurės varžybos rugpjūčio 8 d. Bikernieki trasoje Latvijoje nevyks. Šią dieną vyks tik Track Day be varžybų. 

Liepos mėn. 24-25 d. Estijoje vyks 2021 m. Baltijos šalių ir Lietuvos Liqui Moly Plento žiedinių lenktynių Čempionatų etapai

Lietuvos Čempionato kovos įsibėgėjo. Artimiausias etapas vyks liepos 24-25 dienomis Estijoje. 
Šeštadienį vyks sportininkams ir mėgėjams skirtas Track Day (laisvosios treniruotės). Dienos pabaigoje vyks Supersport 300 klasės bei MiniGP vaikų varžybos. Registracija į Track Day vyksta čia