Atšaukiamos 2020 m. Lietuvos Baja varžybų III etapas, turėjęs vykti 2020 m. lapkričio mėn. 7-8

Varžybų organizatorius Gediminas Grigaitis kreipiasi į varžybų dalyvius ir motociklų sporto gerbėjus:

"Gerbiami kolegos!
2020 m. Lietuvos Baja “Perimetras” varžybų sezonas buvo intensyvus, permainingas ir įdomus. Įvyko trys (“Adventure” - klasei keturi), pilnaverčiai etapai, sezono pabaigą šį savaitgalį (2020.11.07-08) turėjo vainikuoti etapas, Smalininkuose.|
Su ypatingais iššūkiais šiais metais susidūrėme visi, pasaulinės pandemijos sukeltos pasekmės bei griežtos valstybių vyriausybių kovos su ja priemonės palietė ir visą sporto pasaulį. Iki pat šios dienos tikėjausi, kad pavyks įveikti visas su paskutiniojo etapo organizavimu, kurio vykdymo datos jau buvo perkeltos, susijusias problemas. Trijų greičio ruožų, kurių bendras ilgis 153km trasos patikrintos, kelio knygos spaustuvėje, deja, aplinkybės buvo stipresnės, rizika, kad apie varžybų vykdymo nutraukimą sužinosite tik išvakarėse, yra nepateisinama. Sprendimą lėmė visas kompleksas priežasčių (dalyvių saviizoliacija, ir sunkumai dėl tinkamo greitosios medicininės pagalbos organizavimo, ir papildomi reikalavimai dėl karantino) įvykdyta daug paruošiamųjų darbų, atliktos jiems reikalingos išlaidos.
Tikiuosi jūsų supratimo, kad dėl objektyvių priežasčių tenka jus nuvilti ir skelbti, kad planuotas š.m. lapkričio mėn. 7 ir 8 dienomis  Lietuvos Baja “Perimetras” etapas Smalininkuose NEĮVYKS.
Dėl sumokėto varžybų startinio mokesčio grąžinimo susisieksime individualiai.
Pagarbiai, Gediminas Grigaitis"