2019 m. Pasaulio Supermoto Tautų komandiniame Čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo 20 vietą

Rugsėjo mėn. 21-22 d. Carole, Prancūzijoje vyko 2019 m. Pasaulio Supermoto Tautų komandinis Čempionatas. Šiose varžybose Lietuvą atstovavo Povilas Leckas, Vidmantas Vaidinauskas ir Vladas Gončarovas. Komandos vadovas Ruslanas Bykovas.

Šeštadienį vykusiuose kvalifikaciniuose važiavimuose Vidmantas Vaidinauskas finišavo 20-oje pozicijoje, Vladas Gončarovas finišą pasiekė 18-oje vietoje, o Povilas Leckas dėl techninių problemų nebegalėjo startuoti nei kvalifikaciniame važiavime, nei sekančios dienos varžybose.

Sekmadienį Lietuvos sportininkai kovojo B finale. Čia puikų važiavimą rodė Vladas Gončarovas, kuris iškovojo 9-ąją vietą. Vidmantas Vaidinauskas finišavo 14-tas. Bendroje įskaitoje po visų važiavimų Lietuvos komanda iškovojo 20-ąją vietą. Nugalėtojais tapo Prancūzijos rinktinė, II-oje vietoje liko Prancūzijos jaunimo rinktinė, treti - Italijos rinktinė