#74 Dovydas Karka (MX2 klasė)

#75 Arminas Jasikonis (Open klasė)

Rinktinės treneris Linas Šiaučiūnas

Rinktinės vadovas Robertas Benediktavičius

Pirmą kartą istorijoje Lietuvos motokroso rinktinė iškovojo kelialapį į Pasaulio Tautų komandinio čempionato finalą. Lietuvai atstovaujantys sportininkai itin techniškai sudėtingoje Italijos trasoje iškovojo Lietuvai 17 vietą iš 38 komandų bendroje šio čempionato įskaitoje.
Labiausiai patyręs Lietuvos rintkinės sportininkas Vytautas Bučas kvalifikaciniame važiavime pademonstravo itin gerą rezultatą - beveik iš trisdešimtuko galo prasibrovė iki 17 vietos.
Pirmą kartą Pasaulio Tautų komandiniame čempionate dalyvavęs pasvalietis Dovydas Karka kvalifikacijoje buvo dvidešimt penktas iš 38 dalyvių.
Geriausią rezultatą iš lietuvių savo grupės važiavime pademonstravo Arminas Jasikonis, kuris šį sezoną atstovauja stipriausiai pasaulio gamyklinei „Team Suzuki World MXGP" motokroso komandai. Lietuvos rinktinės narys Pasaulio Tautų komandinio čempionato kvalifikacijos OPEN (motociklai 450 kub. cm ir daugiau) klasėje iškovojo 9 vietą.

Rugsėjo 25 d. Italijoje Maggiore mieste vykusiame Pasaulio Tautų komandinio čempionato finale pirmą kartą dalyvavo ir Lietuvos rinktinė. Tačiau Lietuvos sportininkų kovą dėl aukštesnių pozicijų sustabdė griūtys trasoje bei atsinaujinusios senos traumos. Visgi Lietuva galutinėje Pasaulio Tautų komandinio čempionato turinyrinėje lentelėje užėmė aukštą 19 vietą iš 38 komandų.