Šį savaitgalį A.Jasikonis, D.Karka ir D.Zhilkin startavo Olandijos motokroso čempionate

Šį savaitgalį (kovo mėn. 26 d.) Olandijoje prasidėjo 2017 m. Olandijos motokroso čempionatas. Šis čempionatas pasižymi dalyvių gausa ir aukščiausio lygio sportininkais iš visos Europos. Čempionate dalyvavo 50, 85, 125, MX2 ir  MX1 klasių sportininkai. Džiugu, kad tarp jų turėjome ir kelis Lietuvos atstovus. Tai mūsų visų pasididžiavimas Arminas Jasikonis, Dovydas Karka ir mažasis Danil Zhilkin.

Pirmasis startavo sportininkas iš Pakruojo D.Zhilkin. Pasak Danilo trenerio Lino Šiaučiūno sportininkas labai maloniai nustebino puikia fizine forma ir gana aukštu rezultatu tokio lygo varžybose. Sportininkas I-ame važiavime iškovo 15 vietą, II-ame - 19 vietą. Bendroje įskaitoje D.Zhilkin iškovojo 20 vietą, finaliniuose važiavimuose aplenkęs net 20 sportininkų.

Kiek prasčiau sekėsi Dovydui Karkai. Jis bendroje įskaitoje liko 29 pozicijoje (I važiavimas - 28, II važiavimas 25) Tačiau treneris L.Šiaučiūnas, stebėjęs Dovydo važiavimus, pastebi, kad šiuo metu gerėja sportininko važiavimo technika ir ateityje D.Karkos rezultatai tik gerės.

Be abejo labiausiai dėmesį kaustė MX1 klasės važiavimai. Šiuose važiavimuose dalyvavo tokios motokroso žvaigždės kaip M.Nagl, G.Paulin, S.Simpson, J. Herlings, K.Strjbos ir kiti. Tarp šių sportininkų "kaip žuvis vandeny" jautėsi ir mūsų Arminas Jasikonis. Nors Arminui I važiavimas nesisekė taip kaip norėtųsi, kelis kartus krito, tačiau vistiek finišą kirto 13-oje pozicijoje. II-ame važiavime A.Jasikonis susikaupė ir finišavo septintas. Bendroje įskaitoje Arminas iškovojo 9 vietą.

Sveikiname sportininkus, dėkojame už Lietuvos garsinimą Europos bei Pasaulio šalyse ir linkime sėkmės ateinančiuose startuose!