Džiugios naujienos iš Latvijos! Latvijos motokroso čempionato I etape Lietuvos sportininkai ne kartą lipo ant prizininkų pakylos

Balandžio 2 d. Liepojoje prasidėjo 2017 m. Latvijos motokroso čempionatas. Visuomet šiose varžybose dalyvauja gausus būrys Lietuvos sportininkų. Ne išimtis ir šį kartą. Varžybose dalyvavo trylika Lietuvos atstovų
Šį sezoną puikiais rezultatais džiuginantis Matas Skodžius (50cm3 klasė) pirmame važiavime finišavo 2-oje pozicijoje, antrame važiavime finišą kirto trečias. Bendroje įskaitoje Matas iškovojo trečią vietą, surinkęs tiek pat taškų kaip ir antros vietos laimėtojas. 50 klasėje Mingas Budrys liko 8-oje vietoje.
2017 m. Europos čempionate Lietuvą atstovaujantis Erlandas Mackonis parodė tikrą kovotojo charakterį. Pirmame važiavime Erlandas iškovojo 4-ąją vietą. Antrame važiavime sportininkui nepasisekė startuoti, tačiau sukaupęs visas jėgas ir parodęs sportinį užsispyrimą, jis ne tik finišavo antras, bet ir parodė geriausią varžybų laiką 85cm3 klasėje (2.22.124sek). Šioje klasėje dalyvavo 27 sportininkai. Techninių problemų neišvengė Arnas Vedlūga. Pirmame važiavime finišavęs 21 vietoje, į atrojo važiavimo startą neišvažiavo.
65 cm klasėje Lietuvos atstovai Timas Vyšniauskas ir Jokūbas Norvaišas atitinkamai užėmė 19 ir 20 vietas (24 dalyviai).
Dar vieną džiuginantį rezultatą MX1 klasėje parodė Nerimantas Jucius. Jis lenktyniaudamas su pajėgiais Latvijos ir Estijos sportininkais, bendroje įskaitoje užėmė 9 vietą. Šioje klasėje debiutavęs Domantas Jazdauskas užėmė 17 vietą, Šarūnas Matutis - 19 vietą, o po pertraukos į trasą grįžęs Deimis Daniliauskas liko 23-ioje vietoje.
MX2 klasėje A.Kvaraciejus užėmė 21 vietą.

Sveikiname sportininkus ir laukiame visų balandžio mėn. 22-23 d. Lietuvos motokroso čempionate I-ame etape Pagirių motokroso trasoje