Skelbiami visų motociklų sporto šakų čempionatų ir taurių prizininkai. Visi jie bus apdovanoti gruodžio mėn. 3 d. Kaune

2016 m. Lietuvos Cross Country čempionato prizininkai
85 klasė:
1. Liutauras Maciulevičius
2. Jonas Stankūnas
3. Markuss Daniels Jauntirans (LAT)
E1 klasė:
1. Domas Grundelė
2. Nikolaj Andrusov
3. Mindaugas Paškevičius
E2 klasė:
1. Ugis Klimons (LAT)
2. Aurimas Tuomas
3. Janis Vinters (LAT)
E3 klasė:
1. Dovydas Venclovas
2. Eivaldas Kleiva
3. Jarmo Lehiste (EST)
Senjorai klasė:
1. Danielius Žoštautas
2. Einars Vinters (LAT)
3. Gytis Kaziliūnas
Enduro klasė:
1. Andrius Mitkevičius
2. Aidas Tamošaitis
3. Mindaugas Šimkevičius
Quad Open klasė:
1. Arūnas Sipavičius
2. Aleksandras Ivanovas
3. Laurynas Kudakas
Komandos:
1. W'D'Looren RT
2. Biržų r. motoklubas „Agaras"
3. MK Vytis

2016 m. Lietuvos Cross Country taurės laimėtojai

Hobby klasė:
1. Mindaugas Kaškonas
2. Janis Freimanis (LAT)
3. Juris Hmaruks (LAT)
C klasė:
1. Arnoldas Špakauskas
2. Mantas Mikoliūnas
3. Kaspars Boundars (LAT)
Veteranai klasė:
1. Ričardas Duonelavičius
2. Kęstutis Gurčinas
3. Ernestas Paukštis
Moterys klasė:
1. Gabrielė Savčenkaitė
2. Kristina Arlauskaitė
Quad ATV klasė:
1. Kęstutis Stankūnas
2. Raimondas Preišegalavičius
3. Evaldas Mačiulis

2016 m. Lietuvos Enduro čempionato prizininkai

E1 klasė:
1. Andrius Mitkevičius
2. Domas Grundelė
3. Jurgis Dzvonkas

E2 klasė:
1. Arūnas Gelažninkas
2. Petras Vainoras
3. Mykolas Paulavičius
E3 klasė:
1. Mindaugas Šimkevičius
2. Aidas Tamošaitis
3. Dovydas Venclovas
Senjorai klasė:
1. Danielius Žoštautas
2. Audrius Norkus
3. Gytis Kaziliūnas
Komandos:
1. W'D'Looren RT
2. MK Vytis
3. Drakonai-Motogazas RT

2016 m. Lietuvos Enduro taurės laimėtojai

Hobby klasė:
1. Ruslan Kovalčik
2. Rokas Anuškevičius
3. Giedrius Kažemėkas
C klasė:
1. Kristina Arlauskaitė
Veteranai klasė:
1. Ričardas Duonelavičius
2. Ernestas Paukštis
3. Kęstutis Gurčinas
Quad Open:
1. Kęstutis Kaminskas
2. Grigorijus Grebliūnas
3. Vladas Paplauskas

2016 m. Lietuvos Enduro sprinto taurės laimėtojai

E1 klasė:
1. Andrius Mitkevičius
2. Domas Grundelė
3. Ramūnas Žekonis
E2 klasė:
1. Darius Moderis
2. Mykolas Paulavičius
E3 klasė:
1. Mindaugas Šimkevičius
2. Aidas Tamošaitis
3. Mantas Mikoliūnas
Senjorai klasė:
1. Danielius Žoštautas
2. Andrius Norkus
3. Gytis Kaziliūnas
Veteranai klasė:
1. Kęstutis Gurčinas
2. Ričardas Duonelavičius
Hobby klasė:
1. Ruslan Kovalčik
2. Paulius Juodaitis
3. Justas Raslanas
C klasė:
1. Paulius Kapalinskas
2. Adas Bernius
3. Paulius Gurčinas
Quad Open:
1. Arūnas Sipavičius
2. Kęstutis Kaminskas
3. Evaldas Bujanauskas

2016 m. Lietuvos motociklų kroso čempionato prizininkai:

50 klasė
1. Tomass Šaicans (LV)
2. Marius Adomaitis
3. Patricija Berzina (LV)
65 klasė
1. Karlis Reišulis (LV)
2. Janis Reišulis (LV)
3. Timko Rainers (LV)
85 klasė
1. Nojus Gasiūnas
2. Arnas Vedlūga
3. Erlandas Mackonis
125 klasė
1. Toms Babris (LV)
2. Rainers Žuks (LV)
3. Arnas Milevičius
MX2 klasė
1. Dovydas Karka
2. Joviltas Cibas
3. Domantas Jazdauskas
Open klasė
1. Vytautas Bučas
2. Andis Valts (LV)
3. Karolis Peleckis
Quad klasė
1. Ralfs Reinfelds (LV)
2. Domantas Vaznys
3. Kristaps Veinbergs (LV)
750 s/p klasė
1. Mantas Kišūnas / Rytis Kišūnas
2. Liutauras Variakojis / Dovydas Ausiejus
3. Janis Jegorovs / Peteris Jegorovs (LV)
Komandos
1. Žemaitija
2. MS Motorsports RT
3. Achilo motoklubas

2016 m. LMSF taurės laimėtojai

MX1 M klasė
1. Lukas Goštautas
2. Giedrius Šimaitis
3. Mindaugas Kaškonas
MX2M klasė
1. Benas Kestenis
2. Vytenis Budreckis
3. Osvaldas Zelepūgas
Veteranai klasė
1. Saulius Stankus
2. Nerijus Sipavičius
3. Ramūnas Misiūnas
Pradedantieji klasė
1. Daumantas Budreika
2. Vytautas Sriubas
3. Arūnas Gatelis
Moterys klasė
1. Anna Stecjuka (LV)
2. Anastasia Ušakova
3. Gabrielė Savčenkaitė
Quad M klasė
1. Tomas Gibas
2. Aldas Minkevičius
3. Mantas Martikonis
Quad Veteranai
1. Agris Neija (LV)
2. Arūnas Šukys
3. Juris Ozolinš (LV)
Quad Moterys klasė
1. Lina Stanevičiūtė
2. Undine Ulmane (LV)
3. Monta Dišlere-Kirilko (LV)
750 s/p veteranai klasė
1. Vytautas Račka / Andžej Račka
2. Paulius Tendzegolskis / Martynas Žaliauskas
3. Janis Sedlenieks/Girts Indrijaitis

Motokroso varžybų „Lietuvos taurė 2016" laimėtojai

50 klasė:
1. Matas Skodžius
2. Aidas Skudutis
3. Mingas Budrys
65 klasė:
1. Ugnius Liulys
2. Marius Adomaitis
3. Timas Vyšniauskas
85 klasė:
1. Erlandas Mackonis
2. Arnas Vedlūga
3. Nojus Gasiūnas
125 klasė:
1. Artūras Daračius
2. Dominykas Brazauskas
3. Ignas Nomeika
MX2 klasė:
1. Domantas Jazdauskas
2. Dmitrijs Goršanovs
3. Osvaldas Zelepūgas
MX1 klasė:
1. Nerimantas Jucius
2. Justinas Drapanauskas
3. Karolis Peleckis
MX2M klasė:
1. Vytenis Budreckis
2. Mindaugas Vaitaitis
3. Vytautas Sriubas
MX1M klasė:
1. Lukas Goštautas
2. Žygimantas Bartusevičius
3. Linas Žemaitis
MX2P klasė:
1. Tadas Murolis
2. Benas Kiaulakis
3. Gabrielius Bagdonavičius

MX1P klasė:
1. Daumantas Budreika
2. Arūnas Gatelis
3. Vilius Navakauskas
Veteranai 40+ klasė:
1. Saulius Stankus
2. Gintautas Kaušius
3. Ramūnas Misiūnas
Veteranai 50+ klasė:
1. Egidijus Adomaitis
2. Zygmund Machrov
3. Arūnas Ramanauskas
Moterys klasė:
1. Dovilė Sabonytė
2. Adrija Skudutytė
3. Anastasia Ušakova
Quad klasė:
1. Tomas Zigmantas
2. Jan Bartaševič
3. Domantas Vaznys
Quad M klasė:
1. Tomas Gibas
2. Lina Stanevičiūtė
3. Mantas Martikonis
Quad Veteranai klasė:
1. Guntis Zibergs
2. Petras Kiseliūnas
3. Darius Vasiliauskas
Komandos:
1. Motokroso klubas "Žemaitija"
2. "Oscar MX team"
3. Kėdainių raj. STK "Vedavas"

2016 m. Lietuvos supermoto čempionato prizininkai
Open klasė:
1. Povilas Leckas
2. Rudolfs Pumpurs (LAT)
3. Ilya Scheglov (RUS)
S1 klasė:
1. Aleksandr Latyshev (RUS)
2. Jedrzej Zuralski (POL)
3. Dzintars Baltais (LAT)

2016 m. Lietuvos supermoto taurės laimėtojai

MX-SM klasė:
1. Andrius Augustinavičius
2. Erikas Vaičekauskas
3. Aidas Kananavičius
SM-Sumo klasė:
1. Tomas Terlikovskis
2. Linas Grigaliūnas
3. Maris Apfelbaums (LAT)

2016 m. Lietuvos plento žiedinių lenktynių čempionato prizininkai

Pretendent klasė:
1. Tadas Paulikas -

2. Mantas Andriukaitis
3. Mantas Živatkauskas

Rookie iki 600 (B600) klasė:
1. Tauras Norkūnas
Rookie virš 600 (B1000) klasė:
1. Mindaugas Nemunis
2. Kęstutis Stankūnas
3. Audrius Žukaitis
Supersport klasė:
1. Šarūnas Pladas
Superbike klasė:
1. Evaldas Mikutis
2. Tomas Januška
3. Deivis Peteris
Komandos:
1. Pladas racing
2. KMK ATVMONSTRAI
3. Adrenalino centras

2016 m. Baltijos šalių enduro ralio prizininkai

Soft Enduro klasė:
1. Mārtiņš Gailis ir Aivars Pupovs (Adventurer)
2. Simonas Knataitis ir Vidas Antanavičius (New stone)
3. Donatas Uždavinys ir Andrius Giraitis (Motogazas)
HARD Enduro klasė:
1. Mindaugas Šimkevičius ir Evaldas Kleiva (MK Vytis)
2. Mindaugas Daugėla ir Tadas Barkus (Enduro klubas)
3. Peteris Sliede ir Juris Deičmanis (Puslitrs ar Jurīti)
ATV Sport klasė:
1. Walode Sniežinkovas ir Marius Masiulis (MaWa)
2. Linas Baltrušaitis ir Laurynas Kudakas (Motobroliai)
3. Tomas Minkauskas ir Marius Pauža (Pagiriniai)
ATV Utility klasė:
1. Tomas Kaubrys ir Antanas Kanopkinas(ATV fanai RT)
2. Mindaugas Skudutis ir Paulius Vaišneideris (Mama Mia)
3. Andrius Bareikis ir Arnas Padumis (A@A rally raid )

Partneriai