Birželio mėn. 12-13 d. KTM Adventure ekspedicija - Suvalkija 2021

KTM ADVENTURE EKSPEDICIJA – tai specialiai KTM savininkams subalansuota, tačiau visų motociklų markių „vadeliotojams“ skirta nuotykinė ekspedicija, kurios metu per dvi dienas pažinsime pačius įdomiausius Suvalkijos krašto kelius ir takelius.
Maršrute pasitaikys įvairaus grunto atkarpų, tačiau neįveikiamų ruožų nebus. Į tris skirtingo važiavimo lygio grupes suskirstyti dalyviai galės išbandyti savo gebėjimus bei motociklo pravažumo galimybes, tuo pat metu pasimėgaujant išskirtiniais Suvalkijos gamtos vaizdais.
Tačiau daug laiko poilsiui nebus – apie 150 km atstumas įpareigos sutilpti į dieną, kurią vainikuos tarpinis finišas sodyboje. Viskas ko reikia sugrįžusiems ir vakaro pokalbiai apie motociklus, o sekmadienį ryte – pusryčiai ir vėl į trasą! Finišas yra ten, kur buvo ir startas. Greitesnis tempas ir iki 18 val. visi kartu jau nulipsime nuo savo ekspedicijos žirgų.
Ekspedicijos data: birželio 12-13 d.
Startas/finišas: Harmony Park (Prienų-Alytaus kelias)
Trukmė: 2 dienos
Atstumas: per abi dienas iki 300 km.
Nakvynė: įskaičiouota
Klasės: Adventure, Soft enduro, Hard enduro.
Maršrutas: miško keliai, kvartalinės, neišvengsime žvyrkelių. Hard klasei pasunkintas variantas.
Dalyviai: turintys bent jau vidutinius vairavimo įgūdžius enduro/adventure motociklu
Dalyvių skaičius ribotas: max 60.
Privaloma išankstinė registracija!
Kaina: 219 eur (be keleivių)
Įskaičiuota: įsimintinas 2 dienų maršrutas, asistentas su serviso automobiliu, pilnas maitinimas (pusryčiai, dveji pietūs, iškilminga suvalkietiška vakarienė), skysčiai kelionei, siurprizai, nakvynė sodyboje, įvairios privačios sodybos erdvės, parkingas tiek automobiliui (starto vietoje), tiek motociklui (nakvynės vietoje).
Neįskaičiuota: kuras, stiprūs gėrimai
Kita: Navigacija nedidelėse grupėse pagal pateiktą kelionės maršrutą (ne mažiau kaip 2 motociklai grupėje, grupes suburti bus galima starto vietoje).
Motociklų nuoma: Naujausių KTM EXC-F 350, KTM 690 Enduro R, KTM 890 Adventure motociklų bei ekipiruotės nuoma. Daugiau informacijos: registracija@endurolithuania.com
Privaloma išankstinė registracija: https://bit.ly/3u6IFYl
Dalyvių skaičius ribotas!