Mototurizmas

Gegužės mėn. 27-29 d. Jadagonyse vyks FIM World Touring Challenge Mototurizmo renginys "Baikerių naktys 2022"

Šį savaitgalį, gegužės 27 – 29 d., Kaune jau tryliktąjį kartą griaudės vienas didžiausių Lietuvoje motociklų sporto ir pramogų festivalis „Baikerių naktys“

Po trijų metų pertraukos dėl pandemijos sukeltų apribojimų, šiemet renginys grįžta su dar didesne jėga, dar galingesniu garsu ir dar spalvingesne programa.

Gegužės 7 dieną atidaromas motociklininkų sezonas

Visi Lietuvos motociklininkai gegužės 7 dieną kuria savo plieninius žirgus ir atidaro sezoną. Jungiamės!

Birželio mėn. 4 d. startuoja Mototurizmo sprintas 2022 Vilnius-Kaunas

6 PROTO IŠTVERMĖS VALANDOS. STARTAS IŠ VILNIAUS, FINIŠAS KAUNE. BET KOKIAIS MOTOCIKLAIS. BET KOKIAIS KELIAIS. KIEKVIENA KOMANDA ATRANDA SAVO MARŠRUTĄ PER 20+ KULTŪROS PAVELDO IR ISTORIJOS OBJEKTUS.

Balandžio mėn. 29-30 d. Nuotykių kupinas savaitgalis "Enduro Fiesta Pavasaris 2022"

Enduro Fiesta Pavasaris 2022 !!! Nuotykių kupinas savaitgalis balandžio 29-30 dienomis.

* 04/29 organizuojama PAŽINTINĖ KELIONĖ VILNIUS-GEGUŽINĖ. Jūsų laukia vaizdingas ir įdomus maršrutas, patyrę vedliai, soti vakarienė ir šilta pirtelė, diskusijos ir žinoma nakvynė sodyboje. Vietų kiekis ribotas max. 20 motociklų. PRIVALOMA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA.

Kviečiame teikti kandidatūras „Metų mototuristo" nominacijai

Jūsų ir/ar Jūsų pažįstamų kelionė motociklu (-ais) buvo  išskirtinė? Gal ji nešė svarbią žinią Lietuvai, pasauliui?  Mototurizmo komisija prie Lietuvos motociklų sporto federacijos (LMSF) kviečia teikti kandidatūrą „Metų mototuristo" nominacijai. Pagalvokite, ką norėtumėte pagerbti, ir pasiūlykite.

Rugpjūčio 21 d. kviečiame prisijungti prie 2021 m. Ryterna Modul Motourism Rally

10 proto ištvermės valandų. Startas iš bet kurios Lietuvos vietos, finišas Kauno mieste. Bet kokiais motociklais. Bet kokiais keliais. Kiekviena komanda atranda savo maršrutą per 30+ kultūros paveldo ir istorijos objektus.

Birželio mėn. 12-13 d. KTM Adventure ekspedicija - Suvalkija 2021

KTM ADVENTURE EKSPEDICIJA – tai specialiai KTM savininkams subalansuota, tačiau visų motociklų markių „vadeliotojams“ skirta nuotykinė ekspedicija, kurios metu per dvi dienas pažinsime pačius įdomiausius Suvalkijos krašto kelius ir takelius.

6 PROTO IŠTVERMĖS VALANDOS. STARTAS IŠ VILNIAUS, FINIŠAS KAUNE. BET KOKIAIS MOTOCIKLAIS. BET KOKIAIS KELIAIS. KIEKVIENA KOMANDA ATRANDA SAVO MARŠRUTĄ PER 20+ KULTŪROS PAVELDO IR ISTORIJOS OBJEKTUS.

BENDRA INFO
Trumpai: Istorinis, intelektualus mototuristinis ralis, kurio metu dalyviai startuoja Vilniuje, važiuoja motociklais po Vilniaus ir Kauno regioną, aplanko įdomias istorines, kultūros ir paveldo vietoves, finišuoja Kaune ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Dalyvių komanda, surinkusi daugiausiai balų, laimi.

Jau rugpjūčio mėn. 22 d. prasideda 2020 m. Ryterna Modul Motourism rally

10 PROTO IŠTVERMĖS VALANDŲ. STARTAS IŠ BET KURIOS LIETUVOS VIETOS, FINIŠAS KAUNO MIESTE. BET KOKIAIS MOTOCIKLAIS. BET KOKIAIS KELIAIS. KIEKVIENA KOMANDA ATRANDA SAVO MARŠRUTĄ PER 30+ KULTŪROS PAVELDO IR ISTORIJOS OBJEKTUS.

Baigiamasis laiškas BMW Mototourism Sprint 2019 Vilnius–Kaunas dalyviams

          Pradėsime nuo įžangos. Dar kartą dėkojame už dalyvavimą ir ryžtą "atrakinti" #MažvydoKodą. Ir dar. Prieš kelias dienas gavome vienos komandos laišką. Komanda aplankė objektą, bet nepilnai atliko užduotį ir dėl to objektas nebuvo užskaitytas. Supaprastintai argumentas skambėjo taip: "Juk svarbiausia, kad nuvažiavome ir aplankėme objektą".