Enduro

Naujienos

Lietuvos komanda "Kilobaitas Racing Team" Pasaulio Enduro GP taurės etape tapo nugalėtojais

2019 m. rugsėjo mėn. 13-15 d., Čekijoje, Pasaulio Enduro GP taurės etape dalyvavo Kilobaitas Racing Team komanda. Klubinių komandų rikiuotėje Kilobaitas Racing Team tapo nugalėtojais, tai pirma Lietuvos Enduro  komanda, kuri tokio rango varžybose iškovojo tokią aukštą vietą.

Pirmą kartą Lietuvos motosporto istorijoje enduro sportininkai D.Žoštautas ir A.Mitkevičius debiutavo Pasaulio Enduro Taurės varžybose

Šiais metais kartu su FIM Enduro GP pasaulio čempionatu startavo FIM Enduro pasaulio taurės varžybos, kuriose gali dalyvauti ne tik profesionalūs lenktynininkai, bet ir mėgėjai. FIM Enduro pasaulio taurės varžybose sportininkai varžosi trijose klasėse - Open 2S (dvitakčiai motociklai), Open 4S (keturtakčiai motociklai) ir Open Senior (sportininkai nuo 37m. amžiaus).

Lietuvių motociklininkų desantas ruošiasi užkariauti Sacharos dykumą

Kovo 16 dieną Alžyre startuos savaitę truksiantis ralio reido maratonas „Tuareg Rallye 2019“, kuriame dalyvaus net 5 motociklininkai iš Lietuvos. Du iš jų – Aidas Bubinas Ir Andrius Liškus, susikrovę savo ir kolegų motociklus į autobusiuką jau patraukė į kelią Afrikos link.