Enduro

Naujienos

Pirmą kartą Lietuvos motosporto istorijoje enduro sportininkai D.Žoštautas ir A.Mitkevičius debiutavo Pasaulio Enduro Taurės varžybose

Šiais metais kartu su FIM Enduro GP pasaulio čempionatu startavo FIM Enduro pasaulio taurės varžybos, kuriose gali dalyvauti ne tik profesionalūs lenktynininkai, bet ir mėgėjai. FIM Enduro pasaulio taurės varžybose sportininkai varžosi trijose klasėse - Open 2S (dvitakčiai motociklai), Open 4S (keturtakčiai motociklai) ir Open Senior (sportininkai nuo 37m. amžiaus).

DĖMESIO!!! Informuojame, kad 2019 m. I-asis Lietuvos Cross Country Čempionato etapas perkeliamas iš balandžio mėn. 6 d. į balandžio mėn. 13 d.

DĖMESIO!!! Informuojame, kad 2019 m. I-asis Lietuvos Cross Country Čempionato etapas perkeliamas iš balandžio mėn. 6 d. į balandžio mėn. 13 d., kadangi Gaižiūnų poligone balandžio mėn. 5-7 d. vyks kariniai mokymai ir varžybas organizuoti uždrausta. Varžybų išankstinė registracija, papildomi varžybų nuostatai ir kita informacija jau netrukus

SVARBI INFORMACIJA Enduro Sprinto dalyviams!!!

Informuojame, kad Latvijos organizatoriams atsisakius vykdyti įsipareigojimus ir atšaukus Quad klasę iš varžybų klasių sąrašo, LMSF Enduro komisija atšaukia 2019 m. Lietuvos Enduro Sprinto pirmąjį etapą, turėjusį vykti balandžio mėn.13 d. , Kesterciems.

Lietuvių motociklininkų desantas ruošiasi užkariauti Sacharos dykumą

          Kovo 16 dieną Alžyre startuos savaitę truksiantis ralio reido maratonas „Tuareg Rallye 2019“, kuriame dalyvaus net 5 motociklininkai iš Lietuvos. Du iš jų – Aidas Bubinas Ir Andrius Liškus, susikrovę savo ir kolegų motociklus į autobusiuką jau patraukė į kelią Afrikos link.